м. Львів
вул. Котляревського 13
Хімічна 50 пр. Червоної Калини 71

Yoga

MuzcoolYoga
Поки дитина грає – батьки про себе дбають!

   Новий напрямок в Muzcool. Створений з метою підтримки гармонійного фізичного та психологічно комфортного натхненного життя нашого ком‘юніті ❤️🤩.
Йога – древня індійська система саморозвитку особистості. Науково доведено, що при виконанні спеціальних фізичних вправ (асан), які є складовою частиною йоги, вона комплексно впливає на організм. Тож, оскільки для багатьох у нашій школі це буде щось нове – розповідаємо про позитивний вплив йоги на здоров’я та самопочуття людини. І почнемо з фізичного впливу на організм. 🧘‍♀️

👉Підвищення еластичності м’язів.
Люди, що займаються йогою, стають більш гнучкими. Це сприяє кращому обміну речовин, венозному відтоку крові та лімфодренажу, що в свою чергу – дозволяє на довше зберегти молодість.
👉Зниження ваги.
Не можна розглядати заняття йогою як метод схуднення, але зробивши її способом життя, можливо добитися стійкого результату. Бажаючим нормалізувати вагу, краще займатися силовими і динамічними видами йоги.
👉Досягнення ідеальної постави.
Виконання вправ зміцнює м’язи спини, завдяки чому покращується постава, коректується викривлення хребта.

👉Зміцнення кісток.
Регулярні заняття дозволяють зупинити розвиток серйозних захворювань, включаючи артроз і остеопороз. Поліпшення координації. На заняттях виконуються вправи на балансування. Це робить рухи більш чіткими і впевненими.
👉Позбавлення від болю.
Багато людей страждають від хронічних болей, викликаних різними причинами. Коректна робота з тілом дозволяє зняти запальний процес та уникнути застійних явищ. А завдяки регулярній практиці – можна взагалі забути про більшість подібних ефектів.

👉Підвищення імунітету.
Практикуючі йогу менше хворіють та легше переносять захворювання. У них нормалізується тиск і діяльність серцево-судинної системи. Відома також користь йоги з точки зору профілактики цукрового діабету.

👉Користь для жінок.
Заняття йогою – відмінний вибір для жінок, включаючи майбутніх мам. Ця духовна практика дозволяє досягти гармонії тіла і духу і стабілізувати емоційну сферу. Головні позитивні ефекти йоги для жінок: зниження, а часто і повне усунення періодичних болів, в результаті чого ПМС протікає м’якше; нормалізація роботи ендокринної системи і гормонального фону; омолодження; поліпшення постави. Зняття втоми; нормалізація сну; стабілізація психоемоційного стану. Тепер ви знаєте відповідь на питання, що дає заняття йогою. Це і засіб оздоровлення, і спосіб життя, що дозволяє поліпшити її якість.

👉Користь для чоловічого здоров’я.
Стереотип, що йога – це практика лише для жінок, є безпідставним. Навпаки, більшу частину історії, йогу практикували виключно чоловіки. Вона дозволяє сформувати сильне, пружне, витривале тіло з добре розвиненим м’язовим корсетом; забезпечити бадьорість і прилив енергії; сформувати почуття впевненості в своїх можливостях; підвищити терпіння і стресостійкість; поліпшити сон; справити позитивний вплив на чоловіче здоров’я (підвищення потенції) завдяки покращенню кровопостачання у органах малого тазу.

Коли ми гарно і бадьоро себе почуватимемо – якість творчості та продуктивності зросте в рази!🤩 І все це – під якісну балансуючу музику🤩

Вартість навчання

доступні форми навчання для класу Yoga

Місячний абонемент двічі в тиждень. Вік 14+
1 480 грн

Наші цілі

01
Розкрити потенціал

Живий звук, сучасне
обладнання, музичне
ком'юніті - джерело Твого
натхнення

02
Навчити

100% практичних занять
Індивідуальний підхід
Гра в музичному гурті

Реалізувати
03

Ми допоможемо втілити в
життя Твої музичні ідеї

Ми пропонуємо

  • безкоштовні пробні заняття
  • 100% практичних занять
  • працюємо з 9:00 до 22:00 без вихідних
  • професійне та сучасне обладнання
  • 100% індивідуальний підхід
  • заняття англійською / English lessons

Перегляньте відео
про нас

Викладачі курсу Yoga

Подаруй емоцію

не залишайся байдужим, залиш свій відгук тут

Залишити відгук

Врешті наважився?