+38 096 13 096 13 +38 050 50 50 313 м. Львів
вул. Котляревського 13 | вул. Хімічна 50
facebook instagram

Андрій Какапич

Андрій Какапич

Андрій Какапич − драйвовий та мегапозитивний викладач з яскравою харизмою.

Кілька слів від Андрія про своє навчання, з чого починав і як передає тепер свій досвід в MUZcool.

“💬 Все почалось з Калуської музичної школи. Далі я навчався в Тернопільському обласному державному музичному училищі ім. С.Крушельницької по класу ударних інструментів. Як закінчив, переїхав до Львова та продовжив здобувати освіту в Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка.

🔹 Коли ще жив в Тернополі, вдалось створити перший авторський гурт “Еліс”, а згодом пограти в “Ego”.

🔹 Працював в симфонічних оркестрах при філармоніях в Тернополі та Львові. Також грав в академічному симфонічному оркестрі “INSO-Львів” та міжнародному оркестрі K&K Philharmoniker.

🔹 Вже близько 10 років працюю сесійним барабанщиком у різних кавер-гуртах: Victoria Band, Leo City, Cover Jam, Remake, Андріана, Оратанія і багато інших. Також беру участь в шоу-програмі “Drum Forse”.

🔹 У MUZcool стараюсь прищепити любов до музики, особливо, барабанів 🤘. Підходжу професійно до викладання, починаючи від правильної постановки рук і ніг. Окрім необхідної теорії даю багато практики, зокрема вчу учнів грати улюблені пісні 😉.

🔹 Моя найбільша вимога від учнів − заходити в клас з усмішкою та гарним настроєм 😊. Саме від їхнього бажання працювати залежить результат 👍. Говорю їм, що не все так просто, як би ви хотіли, але не все так важко, як вам здається”.

Любимо шалено Андрія і завжди заряджаємось від нього позитивом 😍

https://www.facebook.com/kakapych