м. Львів
вул. Котляревського 13
вул. Хімічна facebook instagram

Дмитро Микитин

Дмитро Микитин

Дмитро Микитин — молодий львівський піаніст та композитор. Навчався у ЛССМШІ ім. С. Крушельницької, виграв Перший Всеукраїнський конкурс імені В. Барвінського. У 2019 році отримав диплом магістра у ЛНМА ім. М. Лисенка за спеціальністю “фортепіано”.

Активно проводить концертну діяльність, як соліст, так і в складі різноманітних камерних ансамблів. З 2018 року працює солістом та менеджером проєктів у Львівському будинку органної та камерної музики. За концертний сезон 2018-2019 зіграв ряд знакових для себе концертів у Львівському будинку органної та камерної музики, серед яких можна виділити “24 прелюдії Дебюссі”, “Шопен\Фільд Ноктюрни”, “Музика Скандинавії” “Beethoven.Bagatelles”, “Jazz in classic”та багато інших. Високою популярністю у львівської публіки користувалися проєкти “Мультфільми під живу музику” та “Німе кіно під живу музику”.

З 2015 року працює концертмейстером на вокальній кафедрі ЛНМА ім. М. Лисенка, згодом — концертмейстер кафедри духових інструментів у Львівському Коледжі Культури та Мистецтв.

Ідея фікс Дмитра — українська академічна музика, яка на думку музиканта потребує більш дбайливого ставлення та привернення уваги до потреби її популяризації та виконання.

Засновник проєкту про українську музику “ЗнатиСлухатиЛюбити”. Менеджер в проєкті Ukrainian Live.

В композиторському доробку є бандурна соната, соната для фортепіано, вокальний цикл, соната для альта та фортепіано.

Музичне хобі — грати не “класичну” музику. Цікавиться джаз та рок-музикою, грав у багатьох групах як бас-гітарист, автор кількох музичних проєктів.

https://www.facebook.com/dvam169