м. Львів
вул. Котляревського 13
Хімічна 50 пр. Червоної Калини 71

Коваленко Іванка

Коваленко Іванка
Трішки розпитали Іванку, як вона опинилась в музичній тусовці, про досвід викладання та власну музику 😊
   “Займаюсь музикою з 4 років. Мені здається, ще в мами в животі я вже була музикантом 😃. Оскільки, вся моя родина — в багатьох поколіннях — музиканти, то напевно, в мене це в генах.
   Закінчила музичну школу, потім навчалась в Черкаському музичному училищі, а зараз закінчую третій курс у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка. Проте, навчання не саме цікаве, що я можу розповісти про свою музичну кар’єру 😉
Я вокаліст, але також вільно володію фортепіано. Грала та співала в багатьох гуртах. Один з них — “Oйра”. З ним ми об’їздили країни Прибалтики, а також побували в Швеції.
  Наразі, я пишу власну музику та пісні. Коли почала писати, то зрозуміла, ось для чого я так багато вчилась 😌. Бути автором — це те, для чого я народжена. Коли почала перемагати в багатьох конкурсах авторських пісень і брати участь в масштабних проектах, то вже менше сумнівалась в тому, що маю здібності створювати музику. І це круто, бо через музику можна сказати те, що неможливо донести словами ❤. Я на початковому етапі розвитку своєї власної творчості, але ви вже можете знайти мене або послухати пісні під моїм ім’ям Ivankа-manka.

   Декілька слів про викладання. Бути вчителем — це не просто моя професія. Це те, що я справді обожнюю 😊. На другому курсі музичного училища я почала давати приватні уроки, а також працювала в музичній школі. Там я отримала хороший досвід роботи з людьми різного віку з інших країн. На 3 курсі працювала у загально-освітній школі вчителем музики та музичного мистецтва. А вже зараз я опинилась в кайфовій школі MUZcool, яка вражає сучасністю та актуальним підходом до кожного учня ☺️“.

https://www.facebook.com/ivanka.mankaa