м. Львів
вул. Котляревського 13
Хімічна 50 пр. Червоної Калини 71

Курташ Даша

Курташ Даша

Про творчий шлях Дар’ї можна писати книгу.

У 7 років вона почала займатись грою на фортепіано, але через деякий час влаштувала скандал батькам, що музику ненавидить, і займатись нею ніколи не буде 😱 Але це тривало недовго 😁
У 14 років Дар’я потрапила в оперну студію при театрі опери та балету в Красноярську (Сибір), де зимою -40.
За 4 роки навчання з нею відбулась справжня казка ✨
Вона виступала на одній сцені з відомими оперними співаками. Брала участь у виставах: Кармен, Карміна Бурана, Тоска.

Ще в школі Дар’я зустрілась з українською піснею та познайомилась з переселенцями з України. Почала співати в українському колективі «Водограй».

З 2006 році стала солісткою в мюзиклах. А через 3 роки вступила в музичне училище по класу актор музичного театру.

У 2011 році переїжджає жити до Львова та вступає у Львівську національну музичну академію по класу оперний спів. Через 8 років стає магістром, вільно спілкується та співає українською мовою 🇺🇦

Паралельно створює бренд одягу та починає шити концертні сукні. Cтає солісткою «Lemberg Hills» та акторкою театру «Намір».

По закінченню навчання опинилась в Новій Зеландії, де виступала в театральних виставах на круїзному лайнері майже рік 😍

Досвід викладання у Дар’ї великий. З 2012 року викладає в приватних музичних школах і студіях. Серед учнів є переможці міжнародних конкурсів.

«Я люблю музику, мистецтво, творчість та театр. Я живу цим та передаю своїм учням енергетику, кайф від самого себе, свободу в тілі, адже спів — це робота в першу чергу мозку, а також і тіла. Також приділяю велику увагу тому, як потрібно рухатись та поводитись на сцені.
Я ніколи не сварюсь на учнів, бо переживаю за їхню творчу натуру, яку дуже легко можна зламати. Адже через необережне зауваження чи образу, дитина більше не захоче співати чи бути на сцені.

Чекаю на своїх уроках, щоб творити музичну магію 💫. А якщо будуть виступи — ще й пошию костюм 😊».

https://www.facebook.com/homachok.mink