м. Львів
вул. Котляревського 13
вул. Хімічна facebook instagram

Ольга Корецька

Ольга Корецька

Ще з дитинства Олю віддали вчитись в музичну школу в Херсоні. Там були перші виступи на театрально-концертних заходах, перемоги на всеукраїнських конкурсах та поїздки на вокальні фестивалі за кордон (Румунія, Франція). Після закінчення школи Оля продовжила навчатись в музучилищі. Здобула кваліфікацію артиста камерного ансамблю та хору, викладача фортепіано та вокалу, концертмейстера.

А далі дівчина почала викладати. Рік навчала співу діток у Дитячій музичній школі №3 в Херсоні. Потім переїхала у Львів та продовжила своє навчання у Львівській національній музичній академії імені М. В. Лисенка. А у вільний час викладає вокал в MUZcool 💛🖤

Запитали Олю, як їй у нас, як викладається і що вона хоче донести до своїх учнів.

“У певний період життя поява MUZcool стала свіжим ковтком повітря, і так досі триває. Це моя друга домівка 😊. Школа зробила мене більш впевненою в собі, познайомила з чудовими людьми, навчила багато чого новому в професійному плані. Я почала більше прокачувати себе та передавати це кожному, хто приходить в мій клас.

Для мене вокал − це сенс життя, звільнення душі та тіла. Я живу ним і хочу всім цю любов прищепити ❤️.

Підхожу до кожного учня індивідуально, інтуїтивно та завжди попадаю в точку! Моя мета − показати людині максимум, на який вона здатна, як в плані вокалу, так і внутрішньо”.

https://www.facebook.com/olga.koretskaya.10