м. Львів
вул. Котляревського 13
м. Львів
вул. Хімічна 50 facebook instagram

Петро Лазарєв

Петро Лазарєв

🔸 Вперше взяв до рук гітару в 12 років, пізніше закохався в музику Beatles і почав грати пісні ліверпульської четвірки. Закінчив музичну школу за спеціальністю гітара, паралельно виступаючи з першим у своєму житті музичному гурті.
🔸Петро брав участь у фестивалях «Перлини сезону», «Червона рута», «Рок-екзистенція» разом з гуртами «ВВ», «Океан Ельзи», «Друга Ріка», «От вінта», «Фактично самі», «Димна суміш» та багатьма іншими.
🔸«Я слухаю всю ту музику, яка мене чіпляє. Головні умови для цього: яскрава мелодика або смачний риф, який хочеться зіграти самому. Така музика спонукає мене на власні експерименти та пошуки нового звуку та ідей.
🔸Люблю дивитись документальні стрічки про музикантів та читати біографії відомих гуртів. В цьому теж знаходжу натхнення та відповіді на деякі питання».

👉 Викладач курсу − “Сильний Голос”. Досвід: диктор, сценарист, редактор та журналіст на телеканалах “Сіті”, “Кіно” (холдинг “1+1”), ICTV. Продюсер шоу “Камтугеза” на Радіо Рокс. Займається начиткою аудіокниг та озвучкою англомовних навчальних відео. Голос Youtube-каналів “Хрещатик ТБ” та hamaha.net.