м. Львів
вул. Котляревського 13
м. Львів
вул. Хімічна 50 facebook instagram

Олексій Прокопович

Олексій Прокопович

 

 

 

 

 

 

 

🔸 З раннього дитинства Олексій пробував себе в різних напрямках. Ходив на карате, відвідував циркову студію, займався екстремальним велоспортом, та й взагалі був дуже мега активним хлопчиком 😃.
⠀🔸 Історія музичного шляху розпочалась у 12 років, коли дідусь та бабуся подарували Олексію караоке на День народження. Хлопець тоді й подумати не міг, що музикування настільки змінить його життя 😎.
⠀🔸 Олексій займався практично кожен день 💪. Інколи мав проблеми з сусідами, які не завжди були в захваті від ретельних тренувань хлопця і стукати по батареях 🙃.
⠀🔸 У 18 років Олексій вирішив точно, що хоче стати музикантом 🎼. Спочатку закінчив Львівський музичний коледж імені С. Людкевича по класу естрадно-джазового вокалу. Після того створив кавер дует “MISTER I”, а ще займався репетиторством.
⠀🔸 Пройшло чимало часу й Олексію цього стало замало. Хлопець вступив у Віденський університет музики й виконавського мистецтва на напрям навчання Jazz-Gesung.
⠀🔸 Нещодавно Олексій розповів нам, що коли перебував у Відні, його весь час не покидала думка про MUZcool 💛🖤. Вокалісту хотілось приєднатись до “суспільства незалежних музикантів”, чомусь навчити інших і передати свій досвід. І ось тепер він з нами 😊.

https://www.facebook.com/alex.prokopovich.7