м. Львів
вул. Котляревського 13
м. Львів
вул. Хімічна 50 facebook instagram

Юрій Присяжний

Юрій Присяжний

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔸 Юра почав свій музичний шлях у 5 класі, коли пішов вчитися у Тернопільську музичну школу №1. Протягом навчання брав участь у різних конкурсах та концертах. Також грав у естрадному ансамблі школи де першій раз взяв в руки електрогітару і закохався вмить 🎸.
🔸 Після закінчення школи поступив у Львівське музичне училище ім. С. Людкевича на клас класичної гітари. За період навчання Юра багато виступав та займав призові місця на всеукраїнських та міжнародних конкурсах.
🔸 Зараз музикант навчається у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка на кафедрі джазу та популярної музики.
🔸 Крім навчання Юра багато виступає у різних колективах. Серед них: гурт «Мануш», кавер-бенд «Cover Nova», акустичний дует «Duo Dose». Також є гітаристом у Lviv Jazz Band та багатьох інших музичних проєктах у Львові.
🔸 Працював з учасником Голос Країни 10 − Назаром Яцишиним.
🔸 Зараз є учасником фанкового кавер бенду  – The FunQ
🔸 Юра з нами поділився, що у MUZcool прийшов для того, щоб зламати стереотип, що в музичній школі нудно та нецікаво. І успішно це робить 🤘. Адже в нас все на драйві, крутій підтримці, дружбі, з душею та бажанням творити кльовезні штуки 😊.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100010750819283