м. Львів
вул. Котляревського 13
вул. Хімічна facebook instagram

Софія Командирчик-Скрипник

Софія Командирчик-Скрипник

Софія почала співати ще до того, як навчилась добре розмовляти − у неї була своя особлива мова. Проте мама помітила схильність дівчинки до музики, спершу сама навчала, а вже в 5 років віддала до школи мистецтв.

Професійне зацікавлення музикою виникло під впливом хресного батька, який працює композитором. Тож спершу було Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької по класу фортепіано, а після закінчення Софія вступила у Львівську національну музичну академію ім. М. Лисенка, де здобула ступінь магістра 👩‍🎓.

Має досвід роботи з оркестром та ансамблем. Також працювала концертмейстером у вокальних студіях та вчителем з музики в центрах дитячого розвитку.

Зацікавилась раннім музичним розвитком, коли ще навчалась на 5-му курсі. Спочатку відвідувала семінари та фестивалі з музичної педагогіки. Брала участь у кількох мистецьких проєктах, що відбувались в межах фестивалів “Контрасти” та “Віртуози” 🎼.

“У роботі з дітками люблю знаходити той особливий ключик до музики, який є в кожного. Разом ми долаємо страх перед інструментом, скованість та отримуємо насолоду від музикування 💛🖤”.

https://www.facebook.com/sophia.komandyrchyk