м. Львів
вул. Котляревського 13
м. Львів
вул. Хімічна 50 facebook instagram

Олексій Сов’як

Олексій Сов'як

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🔸 “Музика завжди була присутньою в моєму житті. Чи то в щоденних уроках в музичній школі, чи в участі у різноманітних конкурсах, чи у вечірніх репетиціях імпровізованого гурту після занять в
музичному коледжі, чи в записі пісень вже власної групи 🙂.
🔸 Свій музичний шлях розпочав у 7 років, коли записався в Дрогобицьку музичну школу. Згодом виявилось, що я був єдиним учнем по класу гітари в школі у 2005 році. Через 8 років навчання переїхав до Львова, де вступив у Львівський державний музичний коледж ім. С.П. Людкевича на відділ музичного мистецтва естради. Там познайомився з львівською музичною тусовкою, пробував себе в джазових бендах, кавер гуртах та у створенні авторської музики 🤘.

🔸 Після отримання диплому молодшого спеціаліста викладав 2 роки гітару у державній музичній школі. В той час зрозумів, що система викладання музики застаріла, примусового характеру, а діти обмежені іспитами,
обов’язковою програмою та часовими рамками. В результаті, не вчаться грати музику, яка їм насправді подобається.
🔸 Тоді якраз почав паралельно грати у гурті “Lviv dance club”, який мені дав простір для власної творчості, концертної діяльності та можливість реалізовувати музичний потенціал 😎.
🔸 Щодо викладання в MUZcool, хочу, щоб мої учні полюбили музику з саме з тієї сторони, з якої вона захоплює їх найбільше 😊. Аби вони знаходили нових виконавців і по-новому чули старих, могли відтворити мелодію, яка тижнями крутиться в голові, грали те, від чого відчувають мурашки по шкірі 😍.”

https://www.facebook.com/ole.esd