+38 096 13 096 13 +38 050 50 50 313 м. Львів
вул. Котляревського 13
facebook instagram

Правила MUZcool

MUZcool – це не просто уроки музики, це спільнота однодумців, де цінують злагоду і взаєморозуміння. Стаючи частиною MUZcool, Ви автоматично приймаєте усі правила нашої спільноти.

 1. Ввічливість та взаємоповага особистостей, не зважаючи на рівень майстерності, соціальний та матеріальний статус, погляди, уподобання, національність, віросповідання, тощо
 2. Взаємодовіра. Співпраця без довіри не має жодного сенсу.
 3. Ініціативність. У нашій спільноті заслуговує на увагу та підтримку будь-яка ініціатива, спрямована на покращення поточного стану речей в суспільстві, культурі, державі, тощо, яка, звісно, не повинна зачіпати права та свободи інших людей та порядок і добробут Muzcool.
 4. Ми цінуємо Ваш час та нашу репутацію, тому Muzcool залишає за собою право на відмову в навчанні за результатами пробного заняття, або відрахуванні учня у випадку, якщо ми не бачимо доцільності продовжувати навчання.
 5. Шанобливе ставлення до матеріальних цінностей школи. У випадку спричинених з вини клієнта збитків, він, або відповідальна особа платник компенсує їхню вартість.
 6. Найактуальніша інформація щодо цін та послуг, які надає MUZcool знаходиться на сайті www.muzcool.com
 7. Графік занять узгоджується виключно з адміністратором MUZcool на рецепції або за телефонами, розміщеними на сайті.
 8. Тривалість заняття становить 60 хв з урахуванням часу на підключення до звукового обладнання.
 9. Пунктуальність. Приходьте на заняття заздалегідь (за 5-10 хв). Запізнення не є підставою для перенесення чи продовження заняття.
 10. Скасування занять. Заняття можна скасувати лише повідомивши про це адміністрацію школи на рецепції чи за телефонами.
  Індивідуальне заняття призначене на першу половину дня (до 14.00) можна скасувати до 21.00 попереднього дня.
  Індивідуальне заняття призначене на другу половину (після 14.00) дня можна скасувати до 10.00 цього дня.
  Групові заняття не скасовуються. У випадку відсутності учасника на груповому занятті, просимо повідомляти не менше, ніж за чотири години до початку заняття. В такому випадку оплата зберігається. У випадку невчасного попередження, оплата буде списана з балансу учня.
  Про перенесення оплаченого заняття можна домовитись лише з адміністрацією на рецепції чи за телефонами, вказаними на сайті.
  У випадку відсутності викладача MUZcool зобов’язаний надати заміну, або ж узгодити перенесення заняття
  У випадку скасування заняття з ініціативи MUZcool, адміністрація бере на себе відповідальність попередити не пізніше, ніж за 4 години до початку заняття зі збереженням та перенесенням грошового балансу учнів на наступне заняття. *Дане правило не розповсюджується на форс-мажорні випадки та випадки викликані непереборною силою.
 11. Платниками можуть бути лише особи, які досягнули віку 18 років. У випадку навчання дітей, просимо вказувати дані дитини та дорослого, відповідального за оплату.
 12. Абонементи. Кількість занять в абонементі – від 4 і більше. Інтенсивність – від 1 заняття на тиждень і частіше. Термін дії абонементу залежить від кількості вказаних занять, проведених з мінімальною інтенсивністю. Абонемент втрачає дію у випадку, якщо він не активований протягом 60 днів з моменту продажу. *можливе заморожування абонементу після узгодження з адміністратором MUZcool. Максимальний термін замороження = 1/3 терміну дії абонементу.
 13. Заняття в MUZcool проводяться лише на умовах передоплати.
 14. Тривалість співбесіди разом з безкоштовного пробним заняттям 30 хв.
 15. Відповідальність за життя і здоров’я дитини до і після занять несуть батьки, під час заняття – MUZcool
 16. Чистота. Заняття в класах відбуваються в бахілах або у змінному взутті.
 17. В класах забороняється вживати продукти харчування та напої.
 18. Батьки мусять попередити про тонкощі здоров’я, харчування та інші особливості дитини задля уникнення неприємних ситуацій на цьому грунті.
 19. Присутність батьків на заняттях допускається лише після узгодження з адміністрацією MUZcool
 20. Учні з ознаками вірусних захворювань на заняття не допускаються
 21. Приймаючи правила MUZcool, Ви автоматично даєте згоду на фото та відеозйомку з можливістю подальшого використання в друкованих та інтернет-матеріалах школи.

З повагою, адміністрація MUZcool