+38 096 13 096 13 +38 050 50 50 313 м. Львів
вул. Котляревського 13 | вул. Хімічна 50
facebook instagram

Любомир Радомський

Любомир Радомський

У 2000-му році Любомир взяв до рук саксофон та вступив до Львівського державного училища культури та мистецтв, стає солістом дитячого Біг-бенду й, разом з ним, успішно представляє навчальний заклад на різноманітних конкурсах. Далі напрямок: саксофон та диригування у Львівській національній музичній академії ім. М. Лисенка і саме тут розпочинає різножанрову особисту творчість!

Паралельно з навчанням вирує ансамблево-концертна діяльність одразу з двома колективами: джазовим “Dzyga Imagine” при МО “Дзига” та фанк-роковим “Green Silence”. Хто ж не знає ці славні колективи? Безліч концертних майданчиків в Україні та поза нею! Неймовірна підтримка на виступах та незрівнянний настрій та характер їхньої музики!

Крутий досвід у проєктах телеканалу М1 “Твій формат” разом з дуетом “Пара нормальних”, та “Свіжа кров”(1/4 фіналу). Гран-прі в телепроєкті “Фолькмюзік”, сезон “Весна-2009” Першого національного телеканалу.

Разом з іншими викладачами Любко є ініціатором створення академічного Біг-бенду. Щороку новостворений колектив бере учать у фестивалях “Флюґери Львова” та “Jazz Bez…” У 2016 році, на базі студентів, створює квартет саксофоністів, який вже весною 2017 стає лауреатом першої премії Всеукраїнської Музичної олімпіади «Голос Країни».

Паралельно з викладацькою діяльністю Любомир продовжує концертувати як сольно, так і у складі багатьох джазових та рокових колективів і проєктів.

Саксофон – це стильно, романтично і з характером… Ви ж це і самі відчуваєте 😎.

https://www.facebook.com/Lucas.Radomskyy