м. Львів
вул. Котляревського 13
м. Львів
вул. Хімічна 50 facebook instagram

Наталія Гуменецька

Наталія Гуменецька

“Я переконана, що музична освіта − це розкіш, яка має належати всім дітям, тому початкова музична освіта є необхідністю. Так само, як ми вчимо дітей у школі читати, рахувати, розуміти іноземні мови, потрібно навчати нотної грамоти та гри на музичному інструменті. Користь від музикування вже давно доведена фактами. Така діяльність не лише покращує розумові здібності, а й розвиває надважливу цінність у сучасному світі − творчий потенціал 😉.
Для того, щоб навчання було веселим, легким і яскравим використовую кольорову нотацію 🌈. Такий метод дозволяє учням з особливими навчальними потребами, а також діткам уже з 3-ох років опановувати музичну грамоту й самим відтворювати мелодії на фортепіано 🎹.

Для розвитку музично-ритмічних здібностей використовую такі сучасні методи:
🔸 логоритміка: система вправ, які поєднують рухи з мовною активністю, розвивають дихання, мову, слух, моторику та творчі здібності;
🔸 BODY PERСUSSION: ритміка тіла, яка стимулює розумові та фізичні здібності людини;
🔸 основи музичної грамоти: кольорова нотація, яка робить вивчення нотної грамоти цікавою та веселою;
🔸 розвиток музикального слуху за допомогою комплексу вокальних вправ і прослуховування музики;
🔸 ритмічні ігри та вправи з клавесами (клавес — ударний дерев’яний музичний інструмент з невизначеною висотою звуку латиноамериканського походження)”.
Неважливо, які у вашої дитини здібності та можливості. Ми навчаємо усіх з великим задоволенням 😉. Хочемо, щоб музичне навчання було доступне усім діточкам 🤗.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100002614005071